پارکت آرتا پیشرو در کیفیت

پارکت آرتا با بیش از ۴۰ سال سابقه و حضور مستمر در بازار ایران و خاورمیانه (تحت عنوان گروه صنعتی آرتا)، با بهره‌گیری از فناوری پیشرفته و به کار‌گیری نیروهای کارآمد و مهندسین مجرب، همواره در راستای ارتقای کیفیت و استاندارد محصولات خود، همگام با تکنولوژی روز دنیا کوشیده است و توانسته به عنوان یک برند معتبر، قابل اعتماد و مردمی در صنعت چوب شناخته شود.

برای مشاوره با متخصصین ما تماس بگیرید
پارکت آرتا

مشخصات فنی: ضخامت هر تایل لمینت ۸ میلیمتر، عرض هر تایل لمینت آرتا تقریبا ۲۰ سانتیمتر و طول هر تایل لمینت آرتا تقریبا ۱۳۰ سانتیمتر است. هر بسته لمینت آرتا دارای ۸ تایل است که سطح پوشش هر بسته از لمینت آرتا ۱۹۶ سانتیمتر مربع است. لمینت آرتا با استاندارد AC3 تنها لمینت ایرانیست که دارای ضمانتنامه کتبی ۱۰ ساله است.

سری سنگ و بتن پارکت آرتا

خانه‌های خود را با طرح چوب پارکت آرتا زیباتر کنید

چوب یکی از مصالح ساختمانی طبیعی است که کارگذاری این المان در کف خانه با بازتاب کردن طبیعت در فضا، به اتاق‌ها هویت بخشیده و محیطی گرم و آرامش بخش را برای شما به ارمغان می‌آورد. در این راستا گروه صنعتی آرتا در یک دهه گذشته، با ادغام طبیعت و صنعت به تولید کفپوش چوبی با دوام تحت عنوان پارکت آرتا همت گمارده است که رنگ‌ها و طرح‌های متنوع آن امکان خلق فضاهایی زیبا از سبک کلاسیک تا مدرن را به شما می‌دهد.

کیفیت و عمر طولانی پارکت های آرتا

همه میدانیم که دشمن اصلی چوب آب است، به همین سبب پارکت آرتا با اعمال لایه‌ای از پارافین بر روی کلیک‌ها، سعی بر رفع مشکل نفوذ آب به مغز چوبی پارکت لمینت از طریق درزها کرده است و در ضمن سطح پارکت لمینت با یک ورق پلاستیکی شفاف محافظت می‌شود که در عین حفاظت از آن در برابر سایش، خراش و آتش سیگار، از نفوذ آب به آن نیز جلوگیری می‌کند. بدین شکل کفپوشی با کیفیت و با عمر طولانی را با قیمتی مناسب به بازار عرضه می‌دارد.

قابلیت نصب مجدد، آسان و سریع

تایل‌های پارکت آرتا توسط شیارهایی به نام کلیک که در کناره‌های آن تعبیه شده است؛ در هم قفل شده و ساختاری یکپارچه را ایجاد می‌کنند که بی نیاز از چسب و قابل اجرا بر روی سطوح مختلف از جمله سنگ، سرامیک، موزاییک و سیمان است. این ویژگی سبب شده تا نصب پارکت بسیار سریع و آسان صورت گیرد و همچنین امکان جمع‌آوری و نصب مجدد آن در محلی جدید وجود داشته باشد.

عایق حرارتی و صدا، آنتی باکتریال و نظافت آسان

شاید جالب باشد بدانید که پارکت لمینت به سبب کاهش مصرف انرژی به واسطه عایق حرارتی و صدا بودن و همچنین استفاده از فوم در زیر آن، در طولانی مدت بسیار مقرون به صرفه نسبت به باقی کفپوش‌ها می‌باشد. از دیگر مزایای پارکت لمینت می‌توان به آنتی باکتریال بودن و نظافت آسان آن اشاره کرد که نیازی به ساب و واکس نداشته و همچنین به دلیل استفاده از رزین در ساختار آن، ضد موریانه و دیگر حشرات موذی می‌باشد.

دارای استاندارد اروپائی با ۱۰ سال ضمانت

پارکت آرتا تنها پارکت لمینت ایرانی دارای نشان استاندارد ملی و استاندارد اروپایی می‌باشد که ۱۰ سال ضمانت کاربری مسکونی و ۵ سال ضمانت کاربری اداری و تجاری را دارد.