مشخصات فنی پارکت لمینت آرتا

کلیک آرتا

آرتا کلیک اولین تولید کننده پارکت لمینت با سیستم قفلی ( کلیک ) در ایران می باشد که در گروه صنعتی آرتا تولید می شود ما با فعالیت مستمر و طولانی توانستیم بهترین نوع پارکت لمینت سیستم قفلی ( کلیک ) در دنیا را که صاحب آن شرکت یونیلین بلژیک می باشد را با قرار دادی رسمی به انحصار این شرکت در ایران درآورده و چون اعتقاد ما به گرفتن سهم واقعی کشور از بازار جهانی محصولات چوبی به ویژه در زمینه چوب پارکت بوده داشتن لیسانس تولید فوق را ضروری دانسته و ما مفتخریم در خاورمیانه اولین شرکتی هستیم که موفق به اخذ لیسانس یونیلین بلژیک شده است .

آرتا کلیک در برنامه ریزی تولید خود توانسته محصول خود با نام پرستیژ را به بازار ایران و جهان عرضه نماید .

ضخامت ۸ میلی متری از جنس E1 باعث به وجود آمدن اطمینان خاطر در نزد مصرف کننده و تغییرات فاحش در منزل و محل کار شما خواهد شد که شما به زودی این تغییرات را احساس خواهید کرد .

گروه صنعتی آرتا با کنترل دقیق کیفیت ، قیمت و سرویس مناسب در تولید محصولات خود به طور قطع غیر فابل رقابت در بازار کنونی پارکت در ایران و خارج از کشور می باشد .

چرا کلیک آرتا یک راه حل انقلابی است ( یک سیستم ، دو روش )

کلیک کنید و بروید

پارکت لمینت خود را در کوتاه ترین زمان با سرعت ، ساده بادوام و تمیز با استفاده از سیستم کلیک نصب کنید . سیستم کلیک می تواند در هر مکان و در هرجا استفاده شود .

برخلاف سیستم های دیگر ، پانل های آرتا کلیک را می توانید به صورت افقی نیز به یکدیگر متصل کنید . ممکن است این کار هنگام نصب آخرین ردیف پانل یا در محلی که چرخاندن آنها سخت یا غیر ممکن است ، ( برای مثال ، زیر قاب در یا وسایل حرارتی ) ضروری باشد .

روش ۱ : بچرخانید و کلیک کنید

خیلی ساده قطعات پارکت لمینت را با کلیک کردن به هم نصب کنید .

مزایا ؟

این کار سریعتر از سیستم های دیگر است که فقط می توان آن را با چکش و قطعه ضربه زن نصب کرد . به علاوه ، به پانل های کف پوش صدمه نمی زند .

روش ۲ : اتصال به صورت افقی

پانل ها را در مکان هایی که دسترسی به آنان مشکل است قرارداده و آنها را یکی بعد از دیگری با استفاده از چکش یا قطعه ضربه زن یا اهرم در یکدیگر جا بزنید . کارآمد ، ساده و تا آخرین الوار می توانید یک کف کامل و عالی داشته باشید .

سیستم کیلک آرتا مزایای دیگری هم دارد :

ترکیب این دو سیستم مختلف نصب ، سیستم کلیک آرتا را به بهترین سیستم تبدیل کرده است و مزایای بیشتری را هم برای شما در بر خواهد داشت .

بسیار مقاوم : پانل ها همیشه محکم به یکدیگر متصل باقی خواهند ماند ، چون الوار ها با استفاده از لبه های شیب دار به طور دائم به یکدیگر پرس شده اند و برای یک عمر یک شکل منحصر به فرد که کف اتاق شما را زیبا می کند .

کشش به طور مناسب توزیع می شود چون لبه پایین شیار گود شکل است . همچنین هنگام نصب افقی که لبه به پایین فشار داده می شود ، به اتصال صدمه وارد نمی کند . این کار داشتن پارکتی زیبا را برای شما تضمین می کند . این امر ممکن است بدیهی به نظر آید اما ممکن است در مورد سیستم های دیگر اینگونه نباشد .

بدون تاب : چون زبانه کنگره دار و شیار از مواد مشابه مانند الوار های پارکت لمینت ساخته شده اند ، مواد استفاده شده در برابر تغییرات درجه حرارت در مورد انبساط به طور یکسان عمل خواهند کرد . کلیک آرتا در هر چهار گوشه هر الوار وجود دارد . این کار تضمین کننده این است که یک سیستم نصب کامل خواهید داشت که در آن هیچ شکافی به وجود نخواهد آمد ، شما خواهید توانست از یک پارکت لمینت عالی برای سالیان متمادی لذت ببرید .

چپ دست هستید یا راست دست ؟ مشکلی نیست : فرقی نمی کند کار را از کجا شروع کنید . همیشه موفق خواهید بود ، جهتی را که می خواهید کار از آنجا شروع شود ، انتخاب کنبد . از چپ به راست یا برعکس ، بنابراین این یک راه حل ایده آل برای هر نصاب چپ دست یا راست دست خواهد بود .

پارکت آرتا:

در سال ۱۳۸۷ و با مشاهده تقاضای روز افزون جهت این سازه محبوب ، شرکت آرتا اقدام به راه اندازی خط تولید پارکت تحت لیسانس یونیلیک بلژیک نموده و پارکت های یونی کلیک ( چهار سو کلیک ) با کیفیت فوق العاده عالی و قیمت مناسب را به بازار های داخلی و خارجی عرضه نموده است

از محاسن این محصول میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

مقاوم در برابر اجسام نوک تیز همچون پاشنه کفش بانوان

مقاوم در برابر خراشیدگی ناشی از پنجه حیوانات خانگی مانند سگ و گربه

قابلیت شستشوی راحت و آنتی باکتریال

مقاوم در برابر حرارت و آتش غیر مستقیم ( خاکستر سیگار )

مقاوم در برابر سایش چرخهای اسباب منزل

مقاوم در برابر اسیدهای خانگی همچون سفید کننده ها

قابلیت انتقال گرما از کف ( یکی از درخشان ترین ویژگی های این محصول که ضمن انتقال گرما از کف به داخل منزل ، از خروج گرما از کف نیز جلوگیری مینماید و در واقع نسبت به داخل عایق است.

مقاوم در برابر نور فرابنفش خورشید

و …

ضمانت این محصول به مدت ده سال ، راحتی خیال جمع کثیری از مشتریان ما را به همراه داشته است.

فرمیکا استخوانی (HPL )

این سازه یکی از مرغوبترین روکش های چوب به حساب می آید که قابلیت چسبیدن به اکثر سازه های غیر چوبی را نیز دارد . اما زیبای و کیفیت آن پس از پرس بر روی ام دی اف تقاضای آن را بدین.شکل بسیار بالاتر برده است